KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15629431
nr 1562 9431
Max Goldstein - Mago
(1925-2008), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 49, Elefant, 34x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Max Goldstein - Mago, svensk kostymtecknare och målare född 1925, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:03:25
300 kr
400 kr
Max Goldstein - Mago
Läs mer om Max Goldstein - Mago